Отборите на Берое и ЦСКА играят при резултат 0:2 в мач

...

НА ЖИВО: Берое - ЦСКА 0:2, приказен гол на Хайнц

Отборите на Берое и ЦСКА играят при резултат 0:2 в мач от 8-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 21:15 часа и може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим срещата онлайн минута по минута.

Преди началото на мача в Стара Загора стана ясно, че ЦСКА ще уважи по специфичен метод умрялото момче по време на подготовка на Дунав Русе, което бе ударено от гръмотевица. Оказа се, че то е било последовател на ЦСКА, а от клуба взеха решение да слагат фланелка с неговото име на една от седалките на треньорската пейка на „ алените ” за днешния мач. Преди това от клуба са изпратили съболезнователен адрес до фамилията на момчето.

Играчите на ЦСКА също излязоха на терена със специфични фланелки с лика на Петър Хубчев, с които показаха поддръжката си към някогашния селекционер на България. Както стана ясно преди няколко дни, Хубчев води тежка борба с подло заболяване.

ЦСКА започва мощно мача в Стара Загора и още в 1-ата минута стигна до свободен удар наоколо до пеналта на домакините, откакто Иван турицов бе арестуван за фланелката. След центрирането на Вион обаче, не последва нищо забавно.

Следващият късмет още веднъж бе на сметката на ЦСКА. Дюкенс Назон нахлу в наказателното поле и опитва удар с левия крайник, само че топката бе блокирана от защитник в зелено и излезе в ъглов удар.

LIVE БЕРОЕ – ЦСКА 0:2